אודות

אודות

אז מי אנחנו בעצם...

אילומינה בע"מ הינה חברה המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי תאורה ללקוחות עסקיים ופרטיים החל משנת 1999. החברה והמחסן הלוגיסטי ממוקמים באזור תעשיה לב הארץ ומשתרעים על פני שטח כולל של כ- 4,000 מ"ר.

אילומינה בע"מ הינה היבואנית הבלעדית של המותג eurolux בישראל. המותג נוסד בשנת 1991 בדרום אפריקה והחל לתפוס תאוצה רבה בזכות האיכות הגבוהה של מוצריו. בחלוף השנים המותג עבר שינויים והתפתח טכנולוגית, וכיום הוא נמצא בין המותגים המובילים בשוק הישראלי ומציע מגוון פתרונות בקטגוריות שונות:
- תאורת פנים וחוץ, לרבות תאורה מקצועית לתעשייה ותאורה לגנים ושטחים ציבוריים
- פתרונות לתאורת רחובות וכבישים
- נורות לד חדשניות  נורות בסגנון וינטאג'
- תאורת חירום ועוד.

אילומינה בע"מ הינה נציגה של המותגים GLEECON ,AcTEC ו- RIGHTLEDS בישראל, כולל המותג ADVANCE Premium Series by eurolux:

AcTEC מתמחה בייצור ספקי כוח ובמגוון רחב של פתרונות תאורה מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר בתחום התעשייה,כגון: תאורה מתקדמת וחסכונית באנרגיה למחסנים, מגרשי ספורט, חניונים, מבנים שונים, חקלאות ועוד.

GLEECON מתמחה בייצור מכשירים לטיפול במזיקים, בעלת מעל 100 פטנטים רשומים. לחברה מגוון רחב של מוצרים, 

RIGHTLEDS מתמקדת במחקר, פיתוח וייצור של מודולים לדים לתעשיית הפרסום, כגון שלטים מוארים, אותיות מובלטות מוארות ועוד. החברה מייצרת כ- 9,000,000 מודולים על בסיס חודשי.

לאילומינה בע"מ מעבדת פיתוח מתקדמת ומשוכללת ומערכת בקרת איכות קפדנית.מהנדסי החברה מקפידים להתעדכן ולעדכן בחידושים הטכנולוגיים האחרונים וליישמם במוצרים.

אילומינה בע"מ רואה כערך עליון בשמירה על איכות הסביבה, ובהתאם לכך שמה דגש על שימוש באריזות ממוחזרות, עידוד שימוש בחומרי גלם ניתנים למחזור, מוצרים אשר מרכיביהם ידידותיים לסביבה, צמצום השימוש בכספית והתאמה לתקן, ומקיימת שיתוף פעולה עם ארגון "ת.מ.י.ר" - תאגיד מחזור של היצרנים בישראל, ו"מ.א.י" 
אילומינה בע"מ רואה כערך עליון את המושג "שירות לאחר מכירה" ועושה את כל שביכולתה על מנת להעניק שירות יעיל ומהיר לפני מכירה ובעיקר אחרי מכירה.

אנו מאמינים בשירות והקשבה לצורכי הלקוח, ייעוץ מקצועי ומוצרים אמינים במחירים הוגנים.

קהל לקוחותינו:

סיטונאי חשמל, מפעלי תאורה וחנויות תאורה.

אתר יורולוקס העולמי